Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Misafirhane

Hüseyin Turgut Erzurum Eğitim Merkezi Misafirhanesi, Erzurum Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından işletilmektedir. Erzurum Eğitim Merkezi Misafirhanesi konuk odalarımız 3 kişilik 4 oda ayrıca 2 kişilik 3 oda kapasitesiyle misafirlerimizin hizmetindedir. 

Odalarımızda Wi-Fi internet hizmeti, 7/24 sıcak su, merkezi sistem havalandırma, 72 ekran Lcd tv, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlu-terlik, duş jeli-sabun bulunmaktadır.

Misafirhanemizde ütü odası, tv salonu, bilardo salonu, kantin, kitap okuma salonu ve ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Misafirhanemizden, tüm kamu personeli ile Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları yararlanılabileceklerdir.

Misafirhanemizde kahvaltı ve yemek hizmeti mevcut olmayıp, Eğitim Merkezimizde kursiyer bulunduğu dönemlerde; misafirhane görevlesine bilgi verilmesi ve belirlenen bedel üzerinden gerekli ücretin işletmeciye ödenmesi halinde kahvaltı ve yemek hizmetinden yararlanılabilecektir.

Misafirhaneden ayrılış sırasında "Oda Anahtarı"nın teslimi zorunlu olup kaybedilmesi halinde bedeli ilgilisinden tahsil edilecektir. Oda boşaltma işleminin en geç gündüz saat 11:00 'e kadar yapılması gerekmekte olup belirtilen saatten sonra odanın boşaltılması halinde, o güne yönelik ücretin tahsili gerekecektir.

1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu gereğince, konaklayanların kimlik bilgileri, kolluk kuvvetlerine anlık olarak bildirileceği için konaklama sırasında görevliye kurum kimliğiyle birlikte T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi gibi belgelerden birinin ibrazı zorunludur.

Misafirhaneye alkollü olarak gelinmesi ya da alkollü içeceklerin sokulması yasaktır. Misafirhanemiz odalarında ve kapalı alanlarında sigara içilmesi halinde 4207 sayılı Kanun gereğince işlem yapılacaktır.

Adres

Kurtuluş Mahallesi Mektep Sokak No:2B Yakutiye - ERZURUM

Telefon

Tlf : 0 442 242 50 65

Faks : 0 442 242 49 73

E-Posta

cte.erzurum.egitim[isaret]adalet.gov.tr